SAVO PROFI PODLAHY a POVRCHY 5kg MAGNOLIA

Kód: 90100346M
345,56 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení

Přípravek s vůní magnolie ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách, školkách, zdravotnických zařízeních apod. Odstraňuje mastnotu i zaschlou špínu. Používejte na podlahové plochy, stoly, kachličky a jiné omyvatelné povrchy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek s vůní magnolie ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách, školkách, zdravotnických zařízeních apod. Odstraňuje mastnotu i zaschlou špínu. Používejte na podlahové plochy, stoly, kachličky a jiné omyvatelné povrchy.

Použití: Pro běžný úklid dávkujte 50 ml na 5 l vody. Při silném znečištění je možno koncentraci zvýšit nebo naneste bez ředění, pak setřete nebo opláchněte.

Signální slovo: Nebezpečí

Standardní věty o nebezpečnosti:  Způsobuje vážné poškození očí. Může vyvolat alergickou reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky

Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné pryžové rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální čisticí přípravky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: