GO! PROFI 900 na rez a vodní kámen 5l

Kód: 80759005
Tip
Značka: GO!
550,55 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení

Kyselý, nepěnivý, neparfemovaný čisticí prostředek na odstraňování nečistot způsobených anorganickými usazeninami - vodní kámen, rez, vápenaté usazeniny, mléčný a pivní kámen apod. Pouze pro profesionální použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselý, nepěnivý, neparfemovaný čisticí prostředek na odstraňování nečistot způsobených anorganickými usazeninami - vodní kámen, rez, vápenaté usazeniny, mléčný a pivní kámen apod. Pouze pro profesionální použití.

 

Signální slovo:        VAROVÁNÍ 

Standardní věty o nebezpečnosti  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení   Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množství vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy nebo osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí.

Nebezpečné složky, které musí být uvedeny na etiketě   Kyselina fosforečná 75%, Butyldiglykol, Kyselina amidosírová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Komplexní dodávky pro úklid a hygienu

Společnost ALTER, s.r.o. založili v Hradci Králové v roce 1992. Její hlavní činností je výroba a velkoobchodní prodej čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků, obalového materiálu, hygienického zboží, doplňků a gastro sortimentu.

V roce 1999 jsme ve společnosti ALTER, s.r.o. začali vyrábět čisticí a dezinfekční prostředky pod značkou SATUR, v dalších letech pak výrobní řadu rozšířili o přípravky FOX, BEL a kosmetické přípravky VIONE. Profesionální přípravky řady GO! vyrábí od roku 2011. Každým rokem přidávají do této řady nové kvalitní výrobky.

Několik let úspěšně spolupracují se slovenskou společností  Banchem z Dunajské Stredy a nabízejí její výrobky v ČR. Jedná se o čisticí, mycí a dezinfekční prostředky pro domácnost, speciální čistící prostředky pro profesionální použití a dezinfekční prostředky pro oblast sociální sféry a zdravotnictví. Součástí dodávek zboží je zpracování kvalitního a kompletního dezinfekčního programu dle konkrétních podmínek zákazníka.

Od roku 2012 jsou přímým distributorem hygienického sortimentu KATRIN společnosti METSA, která vyrábí a dodává různé druhy toaletního papíru, papírové ručníky, průmyslové role, zásobníky a dávkovače.

Výrobky a řešení značky Katrin vyrábí společnost Metsä Tissue, k jejímž značkám patří také Lambi, Mola, Serla, Tento a SAGA. Společnost Metsä Tissue je součástí skupiny Metsä Group, finské organizace pohybující se v lesním průmyslu na třiceti mezinárodních trzích s výrobními závody v sedmi různých zemích s přibližně 9 500 zaměstnanci.

V roce 2020 úspěšně získali statut rodinného podniku od Asociace malých a středních podniků.