CIF NEREZ 0,435l rozprašovač

Kód: 90100538
103,14 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.12.2023
Možnosti doručení

Nový speciální čistič Cif Nerez čisticí sprej. Čisticí sprej na nerezovou ocel.
Odmašťuje a odstraňuje hrubou nečistotu jako je vodní kámen a zaschlou vodu.

Vraťte svým povrchům z nerezi trvalý lesk díky novému kuchyňskému sprejovému čističi Cif na nerez. Speciální čisticí sprej byl vědecky navržen tak, aby odstranil velmi odolné nečistoty jako otisky prstů, vodní kapky a mastnotu z povrchů z nerezové oceli pro 100% lesk beze šmouh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový speciální čistič Cif Nerez čisticí sprej. Čisticí sprej na nerezovou ocel.
Odmašťuje a odstraňuje hrubou nečistotu jako je vodní kámen a zaschlou vodu.

Vraťte svým povrchům z nerezi trvalý lesk díky novému kuchyňskému sprejovému čističi Cif na nerez. Speciální čisticí sprej byl vědecky navržen tak, aby odstranil velmi odolné nečistoty jako otisky prstů, vodní kapky a mastnotu z povrchů z nerezové oceli pro 100% lesk beze šmouh.

Jak výrobek používat: Aplikujte přímo na studené plochy. Zajistěte, aby byl nástřik rovnoměrný. Očistěte čistým vlhkým hadříkem a důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků povrch po opláchnutí vysušte. Určeno pro použití na nerezovou ocel. Používejte opatrně na nápisy a loga. Zabraňte kontaktu s hliníkem, stříbrem, mramorem, vápencem a dřevem. V případě jakékoliv pochybnosti, nového, natíraného a smaltovaného povrchu (např. kryty hořáků) nejprve otestujte na části málo viditelné plochy.

Signální slovo: Varování

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte prach nebo mlhu. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 

Dodatečné údaje na štítku : Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3-on, Obsahuje směs chlor-2-methyl3(2H)-isothiazolon a 2-methyl-3(2H)-isothiazolon, Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: