ARIEL Professional 9,1kg prášek na praní 140PD bílé

Kód: 90416525
1 244,49 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení

Prací prášek Ariel Professional  je navržený speciálně pro profesionální použití. Výborně čistí a odstraňuje skvrny, které jsou typické pro profesionální provozy. Je vyvinutý tak, aby dosahoval vynikajících výsledků už při prvním praní bez nutnosti namáčení nebo předpírky. Uchovává barvy zářivě bílé již po prvním vyprání a zároveň dodá prádlu příjemnou svěží vůni. Je účinný při praní už při teplotě 30 °C, neobsahuje fosfáty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací prášek Ariel Professional  je navržený speciálně pro profesionální použití. Výborně čistí a odstraňuje skvrny, které jsou typické pro profesionální provozy. Je vyvinutý tak, aby dosahoval vynikajících výsledků už při prvním praní bez nutnosti namáčení nebo předpírky. Uchovává barvy zářivě bílé již po prvním vyprání a zároveň dodá prádlu příjemnou svěží vůni. Je účinný při praní už při teplotě 30 °C, neobsahuje fosfáty.

 

Signální slovo:   Varování

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:  Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky na praní | škroby | mýdlo na praní | prací přísady
Hmotnost: 9.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: