SATUR DESON WC 0,75l

Kód: 80100854
Tip
Značka: SATUR
50,54 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.12.2023
Možnosti doručení

Přípravek na čištění toalet s příjemnou vůní. SATUR DESON WC Vám usnadní úklid a zabezpečí hygienickou čistotu – odstraňuje mastnotu, vodní kámen, odolné nečistoty a nepříjemné pachy. Jeho husté složení zaručuje dokonalou přilnavost k povrchu, skvěle funguje i pod vodní hladinou. Přípravek obsahuje chlornan sodný, čistí a bělí povrchy, je vhodný na čištění WC, keramických obkladů a odtoků umyvadel a dřezů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek na čištění toalet s příjemnou vůní. SATUR DESON WC Vám usnadní úklid a zabezpečí hygienickou čistotu – odstraňuje mastnotu, vodní kámen, odolné nečistoty a nepříjemné pachy. Jeho husté složení zaručuje dokonalou přilnavost k povrchu, skvěle funguje i pod vodní hladinou. Přípravek obsahuje chlornan sodný, čistí a bělí povrchy, je vhodný na čištění WC, keramických obkladů a odtoků umyvadel a dřezů.

 

Použití:

Záchodové mísy a toalety: pod okraj toalety aplikujte neředěný přípravek a nechejte působit 30 minut. Poté opláchněte vodou.

Odtoky kuchyň / koupelna, umyvadla: pro odstranění nepříjemného zápachu nalijte neředěný přípravek do odtoku a nechte 30 minut působit, poté důkladně propláchněte vodou.

Upozornění: výrobek má bělicí účinky.

Signální slovo:     Nebezpečí              

Standardní věty o nebezpečnosti:  Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:  Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí.

Další označení:   Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

Nebezpečné látky: Laureth sulfát sodný, Chlornan sodný, Hydroxid sodný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Komplexní dodávky pro úklid a hygienu

Společnost ALTER, s.r.o. založili v Hradci Králové v roce 1992. Její hlavní činností je výroba a velkoobchodní prodej čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků, obalového materiálu, hygienického zboží, doplňků a gastro sortimentu.

V roce 1999 jsme ve společnosti ALTER, s.r.o. začali vyrábět čisticí a dezinfekční prostředky pod značkou SATUR, v dalších letech pak výrobní řadu rozšířili o přípravky FOX, BEL a kosmetické přípravky VIONE. Profesionální přípravky řady GO! vyrábí od roku 2011. Každým rokem přidávají do této řady nové kvalitní výrobky.

Několik let úspěšně spolupracují se slovenskou společností  Banchem z Dunajské Stredy a nabízejí její výrobky v ČR. Jedná se o čisticí, mycí a dezinfekční prostředky pro domácnost, speciální čistící prostředky pro profesionální použití a dezinfekční prostředky pro oblast sociální sféry a zdravotnictví. Součástí dodávek zboží je zpracování kvalitního a kompletního dezinfekčního programu dle konkrétních podmínek zákazníka.

Od roku 2012 jsou přímým distributorem hygienického sortimentu KATRIN společnosti METSA, která vyrábí a dodává různé druhy toaletního papíru, papírové ručníky, průmyslové role, zásobníky a dávkovače.

Výrobky a řešení značky Katrin vyrábí společnost Metsä Tissue, k jejímž značkám patří také Lambi, Mola, Serla, Tento a SAGA. Společnost Metsä Tissue je součástí skupiny Metsä Group, finské organizace pohybující se v lesním průmyslu na třiceti mezinárodních trzích s výrobními závody v sedmi různých zemích s přibližně 9 500 zaměstnanci.

V roce 2020 úspěšně získali statut rodinného podniku od Asociace malých a středních podniků.