GO! na REZ a VODNÍ KÁMEN 0,5l

Kód: 80101261
Tip
Značka: GO!
80,23 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení

Zářivý lesk bez námahy!

GO! na rez a vodní kámen lehce a důkladně vyčistí i dlouhodobě usazené nečistoty, rez a vodní kámen. Přípravek je vhodný na keramické i nerez dřezy, umyvadla, WC, dlaždice, obklady, nerezové vodovodní baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářivý lesk bez námahy!

GO! na rez a vodní kámen lehce a důkladně vyčistí i dlouhodobě usazené nečistoty, rez a vodní kámen. Přípravek je vhodný na keramické i nerez dřezy, umyvadla, WC, dlaždice, obklady, nerezové vodovodní baterie.

Signální slovo: Nebezpečí Nebezpečí

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou nebo osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy předáním osobě oprávněné k likvidaci odpadů nebo na místo určené obcí.

Použití: Přiměřené množství přípravku naneste přímo na čištěný povrch nebo na houbičku a vyčistěte. Nechte podle potřeby působit, nejdéle však 10 minut. Potom důkladně opláchněte vodou a otřete. Při větším znečištění je možné tento postup opakovat. Nevhodné na povrchy méně odolné vůči kyselinám (mramor, smalt, apod.).

Nebezpečné látky: kyselina fosforečná 

Bezpečnostní list

 Informační list

Pravidla pro Nakládání

Datový list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Komplexní dodávky pro úklid a hygienu

Společnost ALTER, s.r.o. založili v Hradci Králové v roce 1992. Její hlavní činností je výroba a velkoobchodní prodej čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků, obalového materiálu, hygienického zboží, doplňků a gastro sortimentu.

V roce 1999 jsme ve společnosti ALTER, s.r.o. začali vyrábět čisticí a dezinfekční prostředky pod značkou SATUR, v dalších letech pak výrobní řadu rozšířili o přípravky FOX, BEL a kosmetické přípravky VIONE. Profesionální přípravky řady GO! vyrábí od roku 2011. Každým rokem přidávají do této řady nové kvalitní výrobky.

Několik let úspěšně spolupracují se slovenskou společností  Banchem z Dunajské Stredy a nabízejí její výrobky v ČR. Jedná se o čisticí, mycí a dezinfekční prostředky pro domácnost, speciální čistící prostředky pro profesionální použití a dezinfekční prostředky pro oblast sociální sféry a zdravotnictví. Součástí dodávek zboží je zpracování kvalitního a kompletního dezinfekčního programu dle konkrétních podmínek zákazníka.

Od roku 2012 jsou přímým distributorem hygienického sortimentu KATRIN společnosti METSA, která vyrábí a dodává různé druhy toaletního papíru, papírové ručníky, průmyslové role, zásobníky a dávkovače.

Výrobky a řešení značky Katrin vyrábí společnost Metsä Tissue, k jejímž značkám patří také Lambi, Mola, Serla, Tento a SAGA. Společnost Metsä Tissue je součástí skupiny Metsä Group, finské organizace pohybující se v lesním průmyslu na třiceti mezinárodních trzích s výrobními závody v sedmi různých zemích s přibližně 9 500 zaměstnanci.

V roce 2020 úspěšně získali statut rodinného podniku od Asociace malých a středních podniků.