GO! na REZ a VODNÍ KÁMEN na SPOTŘEBIČE 0,5l

Kód: 80101271
Tip
Značka: GO!
100 Kč / ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.12.2023
Možnosti doručení

GO! NA REZ A VODNÍ KÁMEN NA SPOTŘEBIČE spolehlivě a bezpečně odstraní i silné nánosy vodního kamene a rzi. Je vhodný pro domácí spotřebiče, na kterých se usazuje vodní kámen

Detailní informace

Detailní popis produktu

GO! NA REZ A VODNÍ KÁMEN NA SPOTŘEBIČE spolehlivě a bezpečně odstraní i silné nánosy vodního kamene a rzi. Je vhodný pro domácí spotřebiče, na kterých se usazuje vodní kámen.

 

Použití:

Konvice a nádoby: Přípravek nařeďte v poměru 4 díly teplé vody a 1 díl přípravku. Nalijte do čištěné nádoby a nechte 30 minut působit, poté přiveďte do varu. Po vylití přípravku konvici důkladně vypláchněte čistou vodou.

Kávovary: Přípravek nařeďte v poměru 4 díly vody a 1 díl přípravku. Nechte překapat a poté kávovar min. 3x pročistěte překapáním vodou.

Žehličky a ostatní spotřebiče: Dodržujte pokyny výrobce spotřebičů. Nepoužívejte na povrchy méně odolně proti kyselinám (mramor, smalt apod.).

 

Signální slovo:  Varování

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Nebezpečné látky: kyselina citronová monohydrát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Komplexní dodávky pro úklid a hygienu

Společnost ALTER, s.r.o. založili v Hradci Králové v roce 1992. Její hlavní činností je výroba a velkoobchodní prodej čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků, obalového materiálu, hygienického zboží, doplňků a gastro sortimentu.

V roce 1999 jsme ve společnosti ALTER, s.r.o. začali vyrábět čisticí a dezinfekční prostředky pod značkou SATUR, v dalších letech pak výrobní řadu rozšířili o přípravky FOX, BEL a kosmetické přípravky VIONE. Profesionální přípravky řady GO! vyrábí od roku 2011. Každým rokem přidávají do této řady nové kvalitní výrobky.

Několik let úspěšně spolupracují se slovenskou společností  Banchem z Dunajské Stredy a nabízejí její výrobky v ČR. Jedná se o čisticí, mycí a dezinfekční prostředky pro domácnost, speciální čistící prostředky pro profesionální použití a dezinfekční prostředky pro oblast sociální sféry a zdravotnictví. Součástí dodávek zboží je zpracování kvalitního a kompletního dezinfekčního programu dle konkrétních podmínek zákazníka.

Od roku 2012 jsou přímým distributorem hygienického sortimentu KATRIN společnosti METSA, která vyrábí a dodává různé druhy toaletního papíru, papírové ručníky, průmyslové role, zásobníky a dávkovače.

Výrobky a řešení značky Katrin vyrábí společnost Metsä Tissue, k jejímž značkám patří také Lambi, Mola, Serla, Tento a SAGA. Společnost Metsä Tissue je součástí skupiny Metsä Group, finské organizace pohybující se v lesním průmyslu na třiceti mezinárodních trzích s výrobními závody v sedmi různých zemích s přibližně 9 500 zaměstnanci.

V roce 2020 úspěšně získali statut rodinného podniku od Asociace malých a středních podniků.